Çatı & Teras Kapama Sistemleri

Üstü açık terasların veya alanların çatısının ve etrafının izole edilip kapatılma işlemidir.Terasların kullanışsız bir mekan olmaktan çıkarıp dört mevsimin güzelliğini kışın bir ufo ile ısıtarak sıcak bir mekan , yazın ise sistemi tamamen acarak terasınızda ferah bir ortamda yaşamanızı sağlıyor. Dairenizin mimari açıdanda degerini arttırıyor
Teraslarda en çok yaşanan sorunlar >

Çatı & Teras Sistemi Sayesinde ; Kışın ; Çatı & Teras Sistemini tamamen kapatarak evinize tampon görevini üslenerek dışarıdaki soğuk havayı ve karı kesmekte evin sıcaklık derecesini muhafaza etmektedir.Bir ufo ile ısına bilen teraslar ailenizle sıcak ve geniş bir ortamda televizyon izleyip manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.Terasınızda kahvenizi yudumlayıp karın yağmasını izlemek ve barbükü keyfi yapmanıza olanak sağlıyor. Yazın ; Çatı & Teras Sistemini istediğinizde tamamen açarak serin ve ferah bir ortamda çayınızı yudumlayıp manzaranın keyfini çıkarmanıza  veya yağmurlu bir günde sistemi tamamen kapatarak yağmurun yağışını izlemenize olanak sağlıyor.Sistemin tamamı hareketli olduğundan temizliğide çok kolaydır. Kısacası Çatı & Teras Sistemi Sayesinde ; Terasınızda Dört Mevsimin Güzelliğini Yaşamayı Sunuyor. 

Sistem Kurulumu:  Üstü açık mekanların veya terasların çelik konstüriksüyon gövde veya Ahşap gövde ile çatının yapılma işlemidir (Üst kısım ; Osb , kiremit altı zifti , şıngıl , Tavan kısmı ; İstege baglı alçıpan tavan veya ahşap lambiri tavan).Çatının sıcaklık sogukluk izolasyonu ise isocam ile sağlanmaktadır.Etrafı istenilen her renkte kayar katlanır camlama sistemi ile hiç bir yeri açık kalmayacak şekilde izolasyonu yapılır. Çatınızın veya terasınızın şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır.

 

cam balkon - cam balkon - cam balkon